ostre-ciecie.pl

finanse, praca, uroda, podróże

grzywka na boki
Lifestyle

Grzywka na boki

Trendy w strzyżeniu damskim zmieniają się co sezon. Przede wszystkim jednak fryzura powinna być odpowiednio dopasowana do kształtu twarzy. Wiele kobiet wybiera przedłużanego boba, który prezentuje się elegancko i dziewczęco. Z kolei paniom o pełnej buzi lub z wyższym czołem doskonale pasuje modna ostatnio grzywka na boki.
Do wykonania takiej fryzury wykorzystywane są dwa cienkie pasma włosów i odpowiednio podcinane. Aby grzywka była lżejsza warto ja wydegażować. Oczywiście każda grzywka wymaga regularnej pielęgnacji i stylizacji, aby wyglądać modnie i nienagannie.
Wiele stylistów zaleca suszenie grzywki przy pomocy okrągłej szczotki, dzięki temu pasma są uniesione od nasady. Następnie każde pasmo wystarczy wyprostować.
Dla utrwalenia całą fryzurę dobrze jest spryskać odpowiednio dobranym lakierem. Wiele osób jednak po pewnym czasie źle czuje się z grzywką. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest noszenie kolorowych, różnorodnych opasek bądź podpinanie jej do góry przy pomocy dyskretnych wsuwek.

Przeczytaj więcej na BOOKZNAMI