ostre-ciecie.pl

finanse, praca, uroda, podróże

fryzury męskie długie
Lifestyle

Najlepsze długie fryzury męskie

W obecnych czasach długie fryzury męskie zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością wśród panów. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej, a także zapoznać z najlepszymi pomysłami na ciekawe fryzury dla mężczyzn w różnym wieku oraz o różnych preferencjach.

Messy hair

Wśród najlepszych propozycji długich fryzur męskich można wskazać przede wszystkim messy hair z długimi włosami. Taka fryzura idealnie sprawdzi się wśród mężczyzn, którzy doceniają naturalny look. Messy hair oznacza na głowie artystyczny nieład. W tym przypadku sprawdzą się zarówno włosy proste, jak i kręcone. Mogą mieć one także różną długość, a każdy wariant na pewno będzie się fantastycznie prezentował na głowie. Fryzurę w tym stylu bardzo łatwo ułożyć, dlatego z całą pewnością każdy mężczyzna sobie poradzi z tym zadaniem.

długie fryzury męskie

Blow out

Kolejną fryzurą, która doskonale sprawdzi się na długich włosach, jest blow out. Blow out oznacza burzę długich włosów i stanowi przeciwieństwo dla gładkiej fryzury. Blow out będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy cenią sobie nonszalancki wygląd. Długie włosy w tej fryzurze powinny mieć naturalną teksturę, a także być nieco rozwichrzone. Można je na przykład rozdmuchać suszarką do włosów lub ułożyć palcami, co sprawdzi się doskonale. Fryzura w tym stylu inspirowana jest powiewem wiatru, dlatego tak bardzo go przypomina. Dzięki niej możliwe będzie skomponowanie luźnej stylizacji, która zachwyci każdą kobietę.

Włosy do ramion

Najlepsze fryzury męskie długie to także włosy do ramion, co będzie doskonałym rozwiązaniem w przypadku wielu mężczyzn. Proste włosy z powodzeniem mogą być swobodnie puszczone aż do ramion, jeśli ich długość oczywiście na to pozwala. Ten typ fryzury będzie się doskonale prezentował, niezależnie od tekstury posiadanych włosów. Fryzurę można również w dowolny sposób zmieniać, ponieważ można na przykład dokonywać zmian położenia przedziałka. Proste włosy dość łatwo ułożyć, dlatego nie potrzeba przy tym zadaniu żadnej pomocy i można je wykonać w sposób samodzielny.

mężczyzna długie włosy

Włosy związane w kucyk

Długie włosy męskie mogą być również związane w kucyk. Taka fryzura sprawdzi się w sytuacji posiadania włosów do ramion, które dość łatwo dadzą się związać. Fryzura jest bardzo modna, ale także praktyczna, ponieważ związane włosy nie będą przeszkadzały podczas pracy i nauki. Dlatego mężczyźni z długimi włosami, którzy prowadzą aktywny styl życia, powinni bardzo dobrze czuć się w tej fryzurze. Męski kucyk z powodzeniem można połączyć z delikatnym zarostem, a także wąsami lub brodą.

Włosy zaczesane do tyłu

Mężczyźni mogą decydować się również na wybór fryzury w formie włosów zaczesanych do tyłu. Taka fryzura charakteryzuje się wyjątkowo wysokim poziomem elegancji, dlatego najlepiej sprawdzi się podczas specjalnych wydarzeń oraz uroczystości, ale także spotkań w gronie rodziny oraz znajomych. W tym przypadku warto rozczesać włosy grzebieniem, aby nadać im odpowiedniej tekstury. Do wykończenia fryzury można zastosować na przykład pomadę lub inny odpowiedni kosmetyk.