ostre-ciecie.pl

finanse, praca, uroda, podróże

pomadka brudny róż
Uroda

Pomadka brudny róż – do jakiego makijażu pasuje?

Kobiety uwielbiają kolor różowy, który nazywany jest potocznie brudnym różem. Ten odcień jest stonowany, daleko mu do tego kojarzonego z kiczem. Jest wręcz na odwrót. Brudny róż pięknie prezentuje się na ubraniach, dodatkach oraz kosmetykach. Warto sprawić sobie na przykład pomadkę w tym kolorze, bo to jeden z tak zwany odcieni nude. To kolory zbliżone do odcienia skóry, które prezentują się naturalnie i minimalistycznie.

Pomadka brudny róż

Pomadki w odcieniach brudnego różu wyglądają idealnie. Z jednej strony ładnie podkreślają linię warg, z drugiej są na tyle subtelne, że praktycznie niewidoczne. Najlepiej wybierać jest w wykończeniu półmatowym lub półsatynowym. W drogeriach można znaleźć również pomadki matowe w odcieniu brudnego różu, które nakłada się na usta za pomocą pędzelka. Trzeba pamiętać o tym, że tego typu szminki mają tendencję do tego, by ciemnieć po nałożeniu na usta. Ich kolor staje się zatem mocny. Dlatego warto wybierać jak najjaśniejszy odcień takich szminek, bo i tak na ustach brudny róż stanie się stosunkowo mocny i nasycony.

pomadka odcień brudny róż

Komu pasuje pomadka w odcieniu brudnego różu?

Dla kogo pomadka brudny róż będzie idealnym wyborem? Doskonale prezentuje się na ustach kobiet o włosach ciemnych i jasnych. Pięknie podkreśla pełne usta, wtedy można użyć jej w wydaniu matowym i półmatowym. Jeżeli posiada się wargi wąskie, lepiej użyć pomadki o wykończeniu satynowym. Różne odcienie brudnego różu pięknie współgrają z cerą oliwkową. Wtedy podkreślają wargi w ten sposób, że pomadka jest praktycznie niewidoczna. W przypadku kobiet o ciemniejszej cerze, naskórek ust również jest ciemniejszy. Brudny róż pasuje również kobietom blondynkom o chłodnej cerze. Jest to kolor uniwersalny, każda z pań bez problemu znajdzie idealną pomadkę dla siebie. To w końcu jeden z tych kosmetyków, który jest na tyle neutralny, że z powodzeniem nadaje się do stworzenia delikatnego makijażu ust.

pomadka kolor brudny róż

Na jakie okazje sprawdzi się makijaż z pomadką w odcieniu brudny róż?

Pomadki w tym kolorze będą doskonałym wyborem dla kobiet, które cenią naturalność i makijaż w stylu no make – up. To właśnie taki makijaż wygląda tak, jakby go nie było na skórze. Jest nałożony tak zwaną lekką ręką, podkreśla naturalne piękno kobiety. Taka pomadka to też świetny wybór dla pań, które z różnych względów nie mogą nosić mocnego makijażu na przykład do pracy lub do szkoły. Pomadki brudny róż podkreślają usta, dzięki czemu wydają się one pełniejsze, ale jednocześnie nadal są subtelne. To pożądany efekt dla kobiet, które cenią minimalizm i umiar.