Warsztaty rzeźbienia

Warsztaty rzeźbienia

Adam to artysta posiadający rekord Polski, ale tak naprawdę rzeźbiarzem lodowym może być każdy.

Szkolenia-big

Doświadczony trener

Adam to artysta posiadający rekord Polski, ale tak naprawdę rzeźbiarzem lodowym może być każdy. A przynajmniej my sprawimy, że poczuje się nim na chwilę. W bogatej ofercie usług nie mogło zabraknąć warsztatów rzeźbienia w lodzie. Państwa goście sami będą mogli sprawdzić swoje umiejętności. Otrzymają niezbędne narzędzia i opiekę eksperta, a zdobytą wiedzą będą mogli pochwalić się w domu. Warsztaty to świetna zabawa i oryginalny sposób na spędzenie czasu.

Świetna zabawa

Podczas tej atrakcji gwarantuję „Ostre Cięcie” wykonane przez naszych gości, gdzie na osobno zainstalowanych stanowiskach każdy sam będzie mógł zmierzyć się z blokiem lodu, tworząc rzeźbę pod profesjonalnym instruktażem. Każdy uczestnik zostaje wyposażony w odpowiedni sprzęt umożliwiający pracę z bryłą lodu.

Świetna zabawa i rywalizacja z „Ostrym Cięciem” gwarantowana. Wiele możliwości przeprowadzania warsztatów rzeźbienia w lodzie, począwszy od grupowej rywalizacji po wspólne budowanie wcześniej wymyślonych aranżacji tworzy z nich świetną atrakcję zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Zastosowanie

Wybierz warsztat odpowiedni dla Ciebie:

  1. Warsztaty rzeźbienia standard (z blokiem o wymiarach 50/50/25)
  2. Warsztaty rzeźbienia VIP (z lodowym blokiem o wymiarach 100/50/25 xm)

Zamów usługę