Rzeźby z lodu

Prawdziwe dzieła sztuki

Z lodu tworzymy prawdziwe arcydzieła, które zadowolą nawet najbardziej wybredne gusta.

rzezby-z-lodu-big

Trochę o rzeźbach

Każdy zna lód. Już od najmłodszych lat wykorzystujemy go do zabawy zimą, czy schładzania napoi latem. My opracowaliśmy kolejne zastosowanie. Tworzymy prawdziwe arcydzieła, które zadowolą nawet najbardziej wybredne gusta.

Lata doświadczeń pozwalają nam na wychodzenie krok na przód. Naszym klientom możemy zaoferować nie tylko rzeźby z lodu dekoracyjne, ale i meble czy całe aranżacje wnętrz – oczywiście z „zimnego” materiału. Nie boimy się wyzwań, a to co nas napędza to Państwa wyobraźnia.

Uświetnij każde spotkanie

Lodowe rzeźby i dekoracje uświetnią swoim wyglądem każde spotkanie – przyjęcie urodzinowe, wesele, firmowy event czy nawet konferencję. Mogą przyjąć postać kolorowego logo firmy, nalewaków służących do serwowania napojów, dekoracyjnych mis, stołów, podestów czy nawet „kryształowych” stojaków pod torty.

Wszystkie elementy są wykonywane ręcznie. Podczas rzeźbienia nie korzystam ze wstępnie nadających kształt form czy maszyn automatycznych. Każda moja praca jest niepowtarzalna i wykonana z sercem, pasją i zaangażowaniem. Wszystkie dzieła wykonuję z bloku o wymiarach 100/50/25 cm.

Zastosowanie

Niezwykły surowiec posiada równie niezwykłe zastosowania. Poniżej przedstawiam niektóre z nich:

 

  1. Dekoracyjne figury (np. łabądek na wesele)
  2. Funkcjonalne przedmioty (nalewak do alkoholu bądź trzymak na butelki)
  3. Logotypy przestrzenne i płaskorzeźby
  4. Wyroby z zatopionymi różnorodnymi przedmiotami
  5. Meble
  6. Scenografie

Zamów usługę