O mnie

adam

Witaj na mojej stronie

Cześć, nazywam się Adam Pieśniewski – jestem założycielem firmy Ostre Cięcie, zajmującej się spektakularnymi pokazami rzeźbienia w lodzie, tworzeniem rzeźb z lodu, lodowych barów, dużych konstrukcji lodowych jak i przeprowadzaniem profesjonalnych warsztatów rzeźbienia w lodzie wraz z instruktażem dla zebranych gości. Blisko 11 letnie doświadczenie w branży rzeźb z lodu pozwala mi odważnie zaprezentować Państwu moje nowe autorskie projekty lodowych atrakcji.

Największe eventy w Polsce

Śmiało mogę powiedzieć, że przez ten czas tylko podczas samych pokazów rzeźbienia w lodzie zużyłem ponad 275 ton lodu. Moje prace uświetniały jedne z największych eventów w Polsce. Pracowałem dla wielu agencji i artystów z powodzeniem realizując każde przedsięwzięcie.Teraz gwarantuję Państwu Ostre Cięcie lodu podczas każdego wykonywanego spektakularnego pokazu rzeźbienia.

Szybkość i precyzja

Na obecną chwilę prawdopodobnie jestem najszybszym rzeźbiarzem lodowym w Polsce. Gotowa rzeźba w czasie do 13 minut. SZYBKOŚĆ ! PRECYZJA ! OSTRE CIĘCIE! Zapraszam, Adam Pieśniewski

Certyfikat_A4

Rekord Polski

Polskie Rekordy : www.polskierekordy.pl

Tak Napisała Makita.

Po kilku tygodniach przygotowań, wreszcie 8 marca po 8 godzinach ciężkiej pracy na dziedzińcu klubu Inferno w Sosnowcu stanęła około północy ponad 3 metrowa rzeźba z lodu.

Warunki atmosferyczne, deszcz i dodatnia temperatura nie przeszkodziły artyście Adamowi Pieśniewskiemu ustanowić Rekordu Polski za największą lodową rzeźbę w Polsce. Oficjalnie potwierdził to pan Dionizy Zejer z Towarzystwa Kontroli Rekordów Niecodziennych.

Adam Pieśniewski jest założycielem firmy Ostre Cięcie, zajmującej się spektakularnymi pokazami rzeźbienia w lodzie, tworzeniem rzeźb z lodu, lodowych barów, dużych konstrukcji lodowych jak i przeprowadzaniem profesjonalnych warsztatów rzeźbienia w lodzie wraz z instruktażem dla zebranych gości.
Makita tym bardziej jest dumna z mistrza, gdyż do pobicia swojego rekordu wybrał nasze narzędzia. Jak mawia sam Adam Pieśniewski – „Moc i prędkość łańcucha napędza od lat Makita i Rafmex” (Rafał Gieracz diler z Siemianowic Śląskich)

Sosnowiczanie i nie tylko oni dzięki powrotowi zimy mogli przez kilka kolejnych dni podziwiać dzieło.