Lodowe bary

Unikalny pomysł

narodził się pomysł tworzenia funkcjonalnych przedmiotów z lodu, które nie tylko urzekają pięknem, ale przede wszystkim są praktyczne

lodowe-bary

Profesjonalna obsługa gości

Tworząc unikatowe rzeźby w lodzie, pomyśleliśmy – a dlaczego mamy oferować produkt, który jest tylko ładny? Tak narodził się pomysł tworzenia funkcjonalnych przedmiotów z lodu, które nie tylko urzekają pięknem, ale przede wszystkim są praktyczne.

Każdy nasz lodowy bar pozwala na profesjonalną obsługę gości i zapewnia komfort identyczny z barem klasycznym. To co je odróżnia to oryginalność i fakt, że Państwa goście będą nimi oczarowani. Nasz barman na wesele lub inne wydarzenie zadba o to, aby podobało się ono wszystkim, a atmosfera była wyborna.

Własna stylizacja

Służące do serwowania napojów owocowych czy alkoholowych. Współpraca z najlepszymi barmanami i baristami zapewnia przeprowadzenie pokazu barmańskiego w stylu flair zza lodowego baru na najwyższym światowym poziomie.

W każdym lodowym barze może znaleźć się logo klienta, nazwa firmy czy nawet imiona pary młodej. Każdy bar może być stylizowany pod kątem tematu przewodniego imprezy. Możliwość wielu konfiguracji jak również wyposażenie baru w ekspres kawowy. Do każdego zapytania otrzymują Państwo wstępny zamysł projektowy baru w postaci wizualizacji.

Zastosowanie

Do wyboru posiadamy:

  1. Bar Lodowy Standard  ( bar standardowy bez wydawki i nadstawek )
  2. Bar Lodowy VIP ( powiększony o nadstawki i wydawkę )
  3. Bar Lodowy + Obsługa Barmańska z pełnym pakietem zaopatrzenia
  4. Bar Lodowy + Obsługa Baristy + Ekspres kawowy z pełnym pakietem zaopatrzenia
  5. Bar Lodowy Full Pakiet + gratis

Zamów usługę