Ice show

niesamowite widowisko

Spektakularny Ice Show Ostre Cięcie. Porywający pokaz rzeźbienia w lodzie przy świetnej muzyce trwający do 13 minut.

adam

Ostre Cięcie

Czy zastanawialiście się Państwo, jak zaskoczyć swoich gości? Ja wiem – mogę zaoferować unikatowy, nieznany jeszcze w naszym kraju pokaz artystycznego rzeźbienia w lodzie gwarantując moje umiejętności poparte Rekordem Polski 2013. Bryłę lodu przekształcę w zapierającą dech w piersiach, efektowną rzeźbę. Spektakularny Ice Show Ostre Cięcie. Porywający pokaz rzeźbienia w lodzie przy świetnej muzyce trwający do 13 minut,z wykorzystaniem jednego bloku lodowego o wymiarach ok : 100/50/25 cm.13 minut jest to czas samego rzeźbienia, natomiast całe widowisko może trwać nawet do 20 minut.

Dynamiczny

Podczas takiego pokazu stworzę wyjątkowe i niepowtarzalne widowisko, starając się oderwać Państwa od otaczającej rzeczywistości.W tym celu wykorzystam podstawowe narzędzia służące do rzeźbienia w lodzie jak: piła elektryczna, która już sama w sobie jest ostrym, ciekawym i nietypowym narzędziembardziej znanym z prac ogrodowych a nie jako podstawowe narzędzie służące do obróbki lodu, frezarki, znane z zakładów blacharskich, szlifierki proste znane dobrze majsterkowiczom. i w końcu typowe dłuta.

Spektakularny

Pokaz finalnie zostaje wzbogacony ogniem i pirotechniką sceniczną. A to wszystko przy porywającej, dobrej, oryginalnej, solidnej i ostrej muzyce.Gwarantuję pełne zabezpieczenie podłogi specjalistyczną matą, która chroni przed nadmiarem wody i odpadającymi widowiskowo kawałkami lodu.Zaplecze techniczne pozwala mi stworzyć niepowtarzalny klimat pokazu w każdym miejscu, od świateł przez efekty dymne i nagłośnienie. Wykonana na pokazie rzeźba zostaje ustawiona w kuwecie z systemem odprowadzającym wodę wraz z oświetleniem we wcześniej ustalonym miejscu. Niech cieszy oko do końca imprezy, wesela, konferencji czy dużego eventu.

Sprawdź czy są jeszcze wolne terminy

Skontaktuj się teraz