Lodowe atrakcje weselne i dekoracje ślubne

Zaskocz swoich gości weselnych!

Ślub i wesele zazwyczaj jest raz w życiu. Nic dziwnego, że młodzi chcą aby to wydarzenie było wyjątkowe. Liczy się miejsce, kuchnia, oprawa muzyczna.Nie mniej ważne są również ślubne atrakcje specjalne. To one sprawiają , że goście bawią się rewelacyjnie i długo wspominać będą to wydarzenie.

Dzięki lodowym atrakcjom weselnym i dekoracjom ślubnym przygotowywanym przez Ostre Cięcie Adam Pieśniewski każdy ślub na lata zostanie w pamięci młodej pary i zaproszonych gości.

Naszym sekretem jest lód. Ale nie ten w drinkach, a dekoracyjny, który sprawi, że każde wesele będzie wyjątkowe i olśni gości jak i Państwa Młodych.

Nasza oferta atrakcji ślubnych i dekoracji obejmuje:

  • spektakularne rzeźby o dowolnych kształtach z inicjałami Pary Młodej
  • lodowe nalewaki do napoi i alkoholi
  • artystycznie grawerowane lodowe bary

Te i inne dekoracje nie tylko przykują uwagę swoim pięknem, nadając wydarzeniu niepowtarzalnego charakteru, ale swoją funkcjonalnością urozmaicą każde przyjęcie.

Ofertą specjalną jest pokaz Ice Show, czyli porywający spektakl rzeźbienia w lodzie na żywo przy gościach weselnych, połączony ze świetną oprawą muzyczną trwający do 13 minut.

Nasze produkty z lodu, sprawdzają się podczas każdych przyjęć okolicznościowych. Artystycznie wykonane nalewaki schładzają napoje, a wykonane z lodu bary z grawerem i podświetlaniem, nie tylko ładnie wyglądają, ale i zapewniają komfort pracy barmanom – nadają się do pracy w każdych warunkach.

Wyjaśnia Adam Pieśniewski, właściciel Ostre Cięcie.

Produkty, które oferuje Ostre Cięcie spełniają najsurowsze atesty. Lodowi rzeźbiarze dbają również aby odpowiednio się prezentowały.

Każda rzeźba, nalewak czy bar posiada odpowiednie oświetlenie oraz kuwetę, w której zbiera się woda. Dzięki temu nasze produkty spełniają swoją rolę w każdym miejscu, niezależnie od temperatury, wielkości sali, czy pory roku. – podsumowuje Adam.

Firma Ostre Cięcie pracuje przez całą dobę i cechuje się profesjonalizmem, a dział obsługi klienta pomoże w doborze odpowiednich produktów.

Kilkadziesiąt weselnych realizacji sprawia, że klienci mogą mieć pewność, że lodowe dzieła dojadą na czas i spełnią swoje zadanie.

Stawiamy na piękno połączone z funkcjonalnością. Naszym celem jest pokazać piękno lodu i wzbogacić najważniejszy dzień i wieczór dla Państwa Młodych i przybyłych gości.

 

Aby nas zamówić wystarczy się z nami skontaktować.

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,