Ostre Cięcie – bar i rzeźby lodowe, Ice Show

Wycinamy konkurencję. Zapewniamy widowiskowe atrakcje na imprezy. Na oczach zebranych Gości przeprowadzamy pokazy rzeźbienia w lodzie. Zima stal piły łańcuchowej w zetknięciu z grubą bryłą przezroczystego materiału pozwalają przeprowadzić efektowny spektakl zwierający siły człowieka i przyrody. Powstające w efekcie wyjątkowe rzeźby stanowią niezwykłą dekorację aż do końca trwania imprezy. Przygotowujemy także gotowe ozdoby w postaci baru lodowego i mebli, funkcjonalnych przedmiotów oraz pięknych figur. Niesamowite atrakcje weselne lub na inne imprezy to sedno naszej działalności.

Wyjątkowe rzeźby z lodu

Niezwykłe, fantazyjne figury wycięte z ogromnych, przezroczystych brył pozwalają w niebanalny sposób ozdobić imprezy okolicznościowe oraz eventy firmowe. Tworzę wyjątkowe rzeźby z lodu dostosowane do charakteru i tematu imprezy. Przygotowuję przedmioty w zróżnicowanym formacie.

Więcej

Bar lodowy

Nietypowe lodowe bary podniosą prestiż eventu. Przezroczyste formy, efektownie podświetlone wprowadzają odrobinę elegancji oraz pełen nonszalancji styl glamour. To idealny, unikalny pomysł na zaaranżowanie wystroju. Przygotowujemy proste formy oraz wersje z nadstawkami i wydawkami.

Więcej

Warsztaty rzeźbienia

Prowadzimy warsztaty rzeźbienia w bryle z „przezroczystego kruszcu”. Realizowane są w trakcie imprezy i stanowią wyjątkową atrakcję. Uczestnicy eventu mogą sprawdzić swoje siły, korzystając z czujnej opieki doświadczonego instruktora, dzięki czemu zagwarantowane jest pełne bezpieczeństwo.

Więcej

Atrakcje na imprezy i eventy

Szukasz atrakcji firmowej, która na długo zapadnie w pamięci? Mamy na to rozwiązanie. Dostarczamy atrakcje na eventy firmowe, które zaskoczą przybyłych i sprawią, że każda impreza firmowa będzie udana. Naszą specjalizacją jest lód. Organizujemy pokazy spektakularnego cięcia w lodzie, warsztaty rzeźbienia, przygotowujemy lodowe meble w tym również bary. Oferujemy gotowe rzeźby funkcjonalne, które są idealnymi i oryginalnymi atrakcjami na każdy event.

Więcej

Atrakcje weselne

Ślub i wesele zazwyczaj jest raz w życiu. Nic dziwnego, że młodzi chcą aby to wydarzenie było wyjątkowe. Liczy się miejsce, kuchnia, oprawa muzyczna.Nie mniej ważne są również ślubne atrakcje specjalne. To one sprawiają , że goście bawią się rewelacyjnie i długo wspominać będą to wydarzenie. Dzięki lodowym atrakcjom weselnym i dekoracjom ślubnym przygotowywanym przez Ostre Cięcie Adam Pieśniewski każdy ślub na lata zostanie w pamięci młodej pary i zaproszonych gości. Naszym sekretem jest lód. Ale nie ten w drinkach, a dekoracyjny, który sprawi, że każde wesele będzie wyjątkowe i olśni gości jak i Państwa Młodych.

Więcej

Lód w kostkach

Lód w kostkach to niezbędny produkt w gastronomii i nie tylko. Klasyczna, prosta kostka zmrożonej wody umieszczona w szklance to podstawa prawie każdego drinka i napoju. Lód wydobywa smak, sprawia, że produkt nabiera charakterystycznego stylu, a do tego idealnie schładza przyrządzone napoje, co jest tak istotne podczas gorących imprez i dni. Ostre Cięcie oferuje kostki lodu dla całej gastronomii, dla sklepów, hurtowni na potrzeby prywatne, transportowe,chłodnicze. W dostępnych opakowaniach: 1kg , 5kg, 10kg.

Więcej